* Розраховано за формулою: додана вартість у межах даного технологічного переділу = вихідна вартість - вхідна вартість. Тобто додана вартість є повною ціною реалізації з вирахуванням витрат на товари і послуги, куплені в інших підприємств (але Ј й 0).
Додаток 6
Таблиця 3.2.3
МПП ставки 84%: вплив на технологічні переділи
Технологічні переділи
Ціна матеріалів
Ціна енергії + МПП "на вході"
Ціна послуг + МПП "на вході"
Норма та обсяг амортизації
Технологічні витрати + МПП + зарплата = собівартість
Собівартість ± прибуток = проміжна ціна
Норма прибутку
Боксити
-
6,65+ 5,59
5,5+4,62
10% 0,01
12,16+10,21
+ 0,1-22,47
22,47-5,97= 16,5
збиток
Глинозем
32,73
76+ 63,8
57+47,88
11% 1,03
166,76+111,68 + 3,16=281,6
281,6- 51,6=230
Алюміній
460
285+ 239,4
292+245,3
12% 8,7
1015,7+484,7 + 125= 1625,4
1625,4-
65,4=1560
Прокат
1638
120+100,8
190+159,6
13% 20,6
1968,6+260,4 + 140=2369
2369+221 = 2590
8,5%
Деталь
3)08
95+ 79,8
168+141,1
14% 41,2
3412,2+220,9 + 330,3= 3963,4
3963,4+368,5 = 4330
Вузол
4849,6
40+ 33,6
358+300,7
15% 67,1
5314,7+334,3 + 480=6129
6129+571 = 6700
Блок
7169
28+23,5
550+462
16% 99,6
7850,3+485,5 + 270=8605,8
8605,8+844,2 = 9450
8,9 %
Модуль
9884,7
505+424,2
17% 142,9
10572,6+457,8 + 160=11190,4
11238,7+1159,6 = 12350
9,4%
Літак
12720,5
36+ 30,2
455,9+ 383
18% 192,5
13404,9+413,2 + 76=13894,1
13894,1-5870,9+11675,8 = 19699
Собівартість ± прибуток + МПП "на виході" = ціна продажу літака
Додаток 7
Таблиця 3.2.4
СіТі: вплив на технологічні переділи
Технологічні переділи та ставка міжпередільного СіТі*
+ міжпередільний СіТі
Ціна енергії + СіТі
30% "на вході"
Ціна
послуг + СіТі
10% "на вході"
Норма
та обсяг
амортизації
Технологічні витрати + СіТі + зарплата = собівартість
Собівартість + прибуток = проміжна ціна
прибутку
90% з прибутку
Боксити 77%
*
6,65+ 1,995
5,5+ 0,55
12,16+2,545+0,1 = 14,805
14,805+ 0,169+
1,526=16,5
1%
Собівартість ± прибуток + СіТі = проміжна ціна бокситів
Глинозем 44%
32,73 + 25,2
76+ 22,8
57+ 5,7
166,76+53,7 + 3,16=223,62
223,62+6,38 = 230
2,8%
Алюміній 25%
460+202,4
285+85,5
292+29,2
1015,7+317,1 + 125=1457,8
1457,8+102,2 = 1560
6,6%
Прокат 14%
+ 409,5
120+36
190+19
1968,6+464,5 + 140=2573,1
2573,1+16,9 = 2590
0,7%
Деталь 8%
3108+ 435,1
95+ 28,5
168+16,8
3412,2+480,4 + 330,3=4222,9
4222,9+107,1 = 4330
2,5%
Вузол 5%
4849,6 + 388
40+12
358+35,8
5314,7+435,8 + 480=6230,5
6230,5+469,5 = 6700
7%
3%
7169 + 358,5
28+ 8,4
550+55
7850,3+421,9 + 270=8542,2
8542,2+957,8 ^9450
10,1й/
Модуль 1,5%
9884,7 + 296,5
505+ 50,5
10572,6+359 + 160=11091,6
11091,6+1258,4 = 12350
10,2°/
Літак 10%
12720,5 + 190,8
36+ 10,8
455,9 + 45,6
13404,9+247,2 + 76=13728,1
13728,1+5373,8 + 597,1*19699
Ї7,3°/
Собівартість ± прибуток + СіТі "на виході" = ціна продажу літака
*Для збереження природних ресурсів та розвитку технологій поглибленої переробки встановлено таку систему ставок: 90% - на нульовому технологічному переділі, 10% - на останньому, 77% - на першому переділі, з подальшим розрахунком для інших проміжних переділів за формулою (%): ставка міжпередільного СіТі з попереднього технологічного переділу : 7 х 4 = ставка міжпередільного СІТІ з даного технологічного переділу сировини та енергоносіїв.
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24